Automobilio nuoma Maljorkoje

Jau kuris laikas Maljorka patenka į lankomiausių šalių sąrašus. Na ir kodėl gi ne? Juk Maljorka laikoma pačia saulėčiausia sala, kurioje saulė nedingsta visus metus. Nuostabus oras, saulė ir jūra lepina turistus. Kas taip traukia keliautojus atvykti į šią salą?

Be abejonės, nuostabūs paplūdimiai, architektūriniai paminklai, natūraliai susiformavę gamtos objektai iš ties verti dėmesio. Pabuvoję šioje saloje sako, kad Maljorka sužavės ir visko mačiusius. Norėsis į šią salą grįžti dar ir dar kartą. Tiesa ta, kad čia tikrai yra ką veikti. Maljorka patiks tiek aktyviems keliautojams, tiek mėgstantiems visas atostogas praleisti paplūdimyje. Viešbučiai iš tiesų čia puikūs. Galima rasti įvairiausių nakvynės vietų, nuo puikių apartamentų su vaizdu į jūrą, kurie būtų tik jūsų.

Apie automobilio nuomą Maljorkoje

Iki penkių žvaigždučių viešbučių su nuostabiomis programomis, vakariniais šokiais, nuostabiu maistu, prabangiais apartamentais, puikiais baseinas bei veiklomis vaikams. Į Maljorką vyksta tiek romantiškai nusiteikę porelės, tiek šeimos ieškančios poilsio ir ramybės, tiek naktinio gyvenimo gerbėjai. Svarbu nepamiršti pagalvoti apie savo kelionės maršrutą.

Jeigu ketinate aktyviai leisti laiką, rekomenduojame pasinaudoti paslauga – automobilio nuoma Maljorkoje.  Ši paslauga su kiekviena diena tampa vis populiaresnė. Visai ne be priežasties. Automobilio nuoma Maljorkoje paslaugos privalumai perduodami iš lūpų į lūpas. Taip pat galite pasiskaityti internete atsiliepimus. Suprasite kad išsinuomoti automobilį tikrai verta atostogų metu.

automobilio nuoma Maljorkoje

Daugelis galvoja, kad automobilio nuoma Maljorkoje kainuos labai brangiai. Mes pasakysime, kad tikrai klystate. Keliavimas viešuoju transportu, t.y. autobusais ar taksi kainuoja taip pat nemažus pinigus. Ypač jeigu naudojatės jais ne vieną kartą. Automobilio nuoma Maljorkoje kainuos Jums apie 10-50 eurų parai, priklausomai nuo to, kokio automobilio pageidausite. Jeigu rinksitės patį pigiausią, jis kainuos ne daugiau nei 10 eurų parai, o jeigu dar rinksitės nuomą ilgesniam laikotarpiui, neabejotinai, sumokėsite dar mažiau.

Nuomos punktų Maljorkoje tikra gausybė. Verta juos panagrinėti atidžiai bei išstudijuoti sutartis ir sąlygas. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad daugelis nuomos punktų, ar greičiau visi, taiko tam tikrus cenzus. Pavyzdžiui, turite turėti reikiamus metus bei tam tikrą vairavimo stažą. Nepamirškite atvykę į nuomos punktą su savimi turėti dokumentų.

Plačiau – https://www.kontikis.lt/automobilio-nuoma-maljorkoje/